28

lis
Sklep internetowy Medorto

Nasz sklep internetowy Medorto został stworzony z myślą o potrzebach osób chorych oraz ich opiekunów, a także dla osób dbających o zdrowie. Aby zapewnić komfort osobom zmagającymi się z różnymi schorzeniami zaopatrzyliśmy nasz sklep w wysokiej jakości sprzęt medyczny, który ułatwi Państwu codzienne funkcjonowanie.

Oferujemy chodziki, podpórki, balkoniki ale również wózki by ułatwić poruszanie się osobom niepełnosprawnym i seniorom. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wyposażenie, które ułatwia korzystanie z toalety czy łazienki od taboretów pod prysznic, krzeseł toaletowych po nasadki na sedes i uchwyty naścienne.

Sen – może warto o nim pomyśleć aby zwiększyć komfort snu po przez różnego rodzaju poduszki ortopedyczne czy materace znajdujące się w ofercie naszego sklepu i odpowiednio zadbać o właściwe ułożenie podczas snu. Dla osób dbających o zdrowe i nie tylko w swojej ofercie mamy niezbędne wyposażenie każdej przydomowej apteczki, termometry i pulsoksmetry, ciśnieniomierze, wkładki do butów ale również kosmetyki w przystępnych cenach.

Asortyment dostępny w sklepie internetowym mogą Państwo zamówić bezpośrednio do naszych punktów stacjonarnych znajdujących się w Tarnobrzegu, Nowej Dębie, Mielcu, Sandomierzu, Staszowie, Połańcu, Gorzycach, Nisku, Stalowej Woli i Warszawie lub bezpośrednio do domu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podobne

Posty