Kontakt

Informacje

Nasza główna siedziba znajduje się w Tarnobrzegu. Działamy na rynku od 2012 roku. Współpracujemy z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami i służymy pomocą.
Nasz personel to również pielęgniarki i farmaceuci.

Dysponujemy szerokim asortymentem , przez co każdy klient wychodzi zadowolony. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań naszych klientów.
Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dogodne formy płatności. Realizujemy wnioski NFZ na sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny oraz środki pomocnicze.

Adres

Tarnobrzeg, ul. Warszawska 2A

Telefon

+48 733 533 953

E-mail

medortotarnobrzeg@gmail.com

Godziny otwarcia

pn.: 8:00-16:00,
wt.-pt.: 8:00-17:00,
sb.-nd.: zamknięte

Formularz kontaktowy
    FAQ

    Zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po jego złożeniu. Nie ma możliwości wycofania złożonego zamówienia. O rezygnacji można poinformować BOK drogą mailową - informacja ta spowoduje wstrzymanie wysyłki, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.
    Aby dokonać rejestracji w sklepie należy kliknąć napis "Logowanie" i następnie "Zarejestruj się". W następnym kroku należy podać wszystkie wymagane dane. Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj konto” zostanie wysłany e-mail z linkiem aktywującym. Po kliknięciu w link można dokonywać zakupów w sklepie.
    Nie, posiadanie loginu i hasła nie jest konieczne. Można dokonywać zakupów bez rejestracji. W tej opcji nie ma jednak możliwości sprawdzenia historii zamówień. Przy kolejnych zamówieniach trzeba ponownie wypełnić dane dotyczące dostawy. Nie można również korzystać z ewentualnych promocji dla stałych klientów.
    W przypadku gdy zapomnimy swojego hasła, należy kliknąć w napis „zapomniałem hasła” i podać swój adres e-mail, który był użyty w procesie rejestracji. Na podany adres wysłane zostanie nowe hasło.