Poduszki ortopedyczne qmed 

Poduszki Qmed to produkty, które mogą przyczynić się do poprawy jakości Twojego snu i tym samym sprawić, że będziesz wypoczęty. Poduszki przeznaczone są dla osób, które skarżą się na ból kręgosłupa lub odczuwają częste zmęczenie. W Medorto znajdziesz szeroki wybór poduszek Qmed co pozwoli na dobranie odpowiedniej do swoich potrzeb.  

Rodzaje i zastosowanie poduszek Qmed 

Poduszka ortopedyczna Qmed została specjalnie zaprojektowana dopasowując się do kształtu Twojej szyi i głowy eliminując uciążliwy ból, ale także napięcie mięśniowe w odcinku szyjnym lub kręgosłupa. Wpływając na zdrowy i przyjemny sen.  

Poduszki Qmed  zostały zaprojektowane z myślą o odcinku lędźwiowym kręgosłupa oraz anatomicznym ukształtowaniu bioder, a także miednicy, gdy leżymy na boku. W ofercie znajdziesz również separatory nóg i kolan, pomocne w zapobieganiu odleżynom. Poduszki te można zabrać ze sobą w podróż i stosować podczas jazdy samochodem, ale również, gdy spędzamy dużo czasu w pracy przy biurku. 

Jakie zalety ma poduszka Qmed? 

Wybór poduszki Qmed niesie ze sobą wiele korzyści. Poduszka Qmed wpływa na komfort życia, ponieważ odciąża kręgosłup i mięśnie, dzięki czemu: 

  • zapobiega napięciu całego ciała, 
  • wzmacnia mięśnie kręgosłupa 
  • poprawia regenerację kręgosłupa i zapobiega jego wycięciu, 
  • łagodzi chrapanie oraz refluksy żołądkowe. 

Poduszki ortopedyczne Qmed są stabilne i nie zmieniają swojej pozycji podczas snu czy odpoczynku. Świetnie sprawdzą się dla osób przechodzących rekonwalescencję, a także dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia.

Jaka poduszka będzie dla nas odpowiednia? 

Wybierając poduszkę Qmed, ważne jest, aby pasowała do Twojego wzrostu, wagi i szerokości barków. Odpowiednia twardość poduszki wybierana jest według własnego uznania i wygody. Poduszki Qmed dostępne są w uniwersalnych rozmiarach i wykonane z pianki Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika.