Sprzęt pomocniczy dla osób starszych

Dysponujemy wysokiej jakości specjalistycznym sprzętem pomocniczym dla osób starszych. To nowoczesne urządzenia, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu, pozwalając na bezpieczne przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju balkoniki i podpórki, które są sprzętem rehabilitacyjnym, umożliwiającym zachowanie równowagi w trakcie chodzenia. Poza tym, posiadamy również wózki inwalidzkie (zarówno ręczne, jak i elektryczne).

Sprzęty rehabilitacyjne – dla kogo?

Problemy z układem ruchu dotyczą najczęściej osób starszych. Dolegliwości związane z kośćmi, stawami czy mięśniami kończyn towarzyszą większości seniorów. Kiedy schorzenia są naprawdę poważne, mogą znacząco utrudniać codzienne poruszanie się. Skutecznym wsparciem okazuje się jednak balkonik dla osób starszych. Pozwala on odciążyć nieco nogi, zapewniając dodatkową stabilność ciała. Dzięki niemu można samodzielnie przemieszczać się w domu i na zewnątrz. Z naszych produktów korzystać mogą jednak nie tylko seniorzy. Sprzęt rehabilitacyjny będzie dobrym wyborem w przypadku osób w różnym wieku zmagających się z niepełnosprawnością czy będących po wypadkach, urazach lub operacjach kończyn dolnych.

Jaki sprzęt pomocniczy dla osób starszych wybrać?

To, jaki sprzęt pomocniczy dla osób starszych najlepiej wybrać zależy od konkretnej sytuacji. Wpływ na decyzję powinny mieć: rodzaj dolegliwości, potrzeby danej osoby i oczywiście zalecenia lekarza. W przypadku mniej zaawansowanych schorzeń narządu ruchu wystarczające okazują się nasze podpórki oraz balkoniki dla osób starszych. Jeśli problemy z poruszaniem są poważne, najprawdopodobniej najlepszym rozwiązaniem będzie odpowiedni wózek. Gdy sprzęt ma być wykorzystywany w zamkniętych pomieszczeniach, dobrą opcją okaże się ręczny wózek toaletowy. Kiedy jednak potrzebne jest urządzenie, które sprawdzi się też na zewnątrz, lepszym wyborem wydaje się elektryczny wózek lub skuter inwalidzki, który umożliwia wygodne i bezpieczne przemieszczanie się po chodniku. To dobra opcja dla osób chcących zachować samodzielność.

Sprzęty rehabilitacyjne w dobrych cenach!

W Medorto dbamy nie tylko o najwyższą jakość produktów, ale też o to, aby oferować je w przyjaznych cenach. Mamy zróżnicowaną ofertę, dlatego każdy może znaleźć idealne rozwiązanie. Poza tym, współpracujemy także z NFZ, umożliwiając realizacje wniosków o refundację.

Balkonik dla osoby starszej i inne sprzęty – gdzie kupić?

Ważne jest to, aby sprzęt pomocniczy dla osób starszych kupować wyłącznie w sprawdzonych placówkach. Wówczas można mieć pewność, że nabywa się certyfikowane urządzenia medyczne. Sklep Medorto jest godnym zaufania miejscem. Dysponujemy wyłącznie najwyższej jakości asortymentem od znanych i cenionych producentów. Dajemy gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa. Umożliwiamy szybką i wygodną sprzedaż internetową. Poza tym, posiadamy kilkanaście oddziałów naszych sklepów z główną siedzibą w Tarnobrzegu. Umożliwiamy różne metody płatności i zapewniamy szybką wysyłkę. Najwygodniej więc kupować u nas! Zapraszamy!